Plastik Cerrahi

Plastik Cerrahi

 Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi yapılan en popüler kozmetik cerrahi şunlardır:
 • Meme büyütme,
 • Meme Lift
 • Meme Küçültme
 • Yüz Germe
 • Göz Kapağı Estetiği (Blefaroplasti)
 • Burun Estetiği (Rinoplasti)
 • Liposuction
 • Karın Germe (Abdominoplasti)
 • Kulak Cerrahisi (Autoplasty)

Bu uzmanlık altında diğer cerrahi ve cerrahi olmayan işlemler;

 • Yüz Gençleştirme Uygulamaları: Botox enjeksiyonları Derma dolgular uygulama: yağ hyaluronik asit-fasya vb Cilt yenileme: soyma, lazer
 • Yüz Gençleştirme Ameliyatları: Yüz gerdirme Alın kaldırma Boyun germe
 • Vücut Şekillendirme Ameliyatları: Karın Germe Kalça Uyluk asansör Kol asansör asansör
 • Ağırlık Lose: Liposuction Liposhaping Mezoterapi
 • Kaldırma Uygulamaları Kaş: Endoskopik kaldırma Cerrahi Dışı kaş kaldırma
 • Erkek / Kadın Genital Cerrahi
 • Çene Hastalıkları ve Cerrahisi: Geriye üst ve alt çenenin öne doğru
 • Mikrocerrahi yaklaşım ile yüz yanık Ameliyatlar Onarım Yanık
 • El Cerrahisi
 • Mikro Cerrahi

Meme büyütme:

Birçok kadın, küçük az gelişmiş ya da asimetrik göğüsler hakkında güvensiz ya da utanırlar olabilir ve genellikle meme büyütme, artırmak veya meme büyüklüğü geliştirmek, meme şekli geliştirmek veya meme kaldırma prosedürü var güvenli ve etkili bir cerrahi prosedür geçmesi seçin. Meme ameliyatı isteyen nedeniniz ne olursa olsun, biz en iyi sonuçları size sunmaya hazırız.

Bu plastik cerrahi sonrasında hastalar gecede klinikte kalmak ve genellikle yeterince iyi hissediyorum sadece, ertesi gün taburcu edilir. Meme ameliyat sonrası 1-2 ay içinde kararlı olduğu kabul edilir.

Meme Küçültme:

Çok sık, alışılmışın dışında, büyük sarkık veya düzensiz göğüslü kadınların fiziksel görünümü ile memnun edilir. Meme küçültme ameliyatı boyun ve sırt sorunları var ya da uygun kıyafet bulmakta sorunları var bu kadınlar için bir seçimdir. Meme küçültme çok iyi görsel sonuçları getiren tüm yukarıda belirtilen durumlara çözümler sunmaktadır.

Bu ameliyat, vücut hatlarını düzeltmek, ağrıyı azaltmak ve fiziksel faaliyetlerde zaman daha rahat hissettirmek için tasarlanmıştır.

Meme küçültme operasyonundan sonra, hastalar yeterince iyi hissediyorum sadece gecede klinikte kalmak ve genellikle ertesi gün taburcu edilir. Göğüsler istikrarlı ve ameliyat sonrası bir kaç ay içinde son şeklini ulaşması beklenmektedir.

Meme Lift:

Doğum ve emzirme sonrası meme cilt elastikiyetini kaybeder. Meme dokusu eski dik şeklini kaybeder ve meme daha da aşağı hareket eder. Meme ameliyatının amacı memeye yeni bir form vermek ve onları düzene etmektir. Bu işlem, meme etrafında koyu alanı olarak adlandırılan areola dar da mümkündür. Buna ek olarak, göğüsler meme bezlerinde için gebelik sonrası küçültmek olabilir. Bu meme protezi ile değiştirilebilir. Böylece, göğüs sıkılır ve meme hacmi artar.

Bir meme dikleştirme ameliyatı çeşitli yöntemlerle yapılabilir. Operasyon, meme büyüklüğüne göre planlanır. Meme dikleştirme ameliyatı genel anestezi altında yapılır ve yaklaşık üç saat sürer. Ameliyattan sonra hasta genellikle aynı gün taburcu edilir. 10-12 gün sonra dikişler alınır.

Liposuction:

Liposuction, dünyanın en popüler kozmetik prosedürler biridir. Bir diyet, egzersiz, ya da gebelik sonrası, yağ mevduat vücudun bazı bölgelerinde oluşabilir.

Agresif egzersiz ve diyet birçok durumda, bu yağ birikintileri devam etmektedir. Yağ mevduat Bu alanlar miras aile özellikleri veya kötü beslenme nedeniyle ve bunlar liposuction olarak bilinen cerrahi işlem ile kaldırılabilir.

Liposuction gibi karın, kalça, diz, ayak bilekleri, çene, sırt, kol ve bacaklar gibi vücudun parçaları yapılabilir. Bu işlem lokal veya genel anestezi altında yapılabilir.

Hastalar gece hastanede kalmak ve dinlenme ameliyattan sonra 3-4 gün için tavsiye edilir. Morarma ve tedavi alanların şişme ve iyileşme süreci birkaç hafta sürebilir bir olasılığı vardır. Bu işten 1-2 hafta sürebilir tavsiye edilir.

Tummy tuck:

Bir çıkıntılı karın, zayıf karın kasının bir sonucu olabilir ve kilo alımı ya da gebelik binlerce insanın sıkıntı yol açan bir durumdur. Cilt ve altta yatan kasları gerilmiş olmasından dolayı bu durum herhangi bir diyet ya da egzersiz iyi yanıt vermez. Karın duvarı kaslarının karın sıkılaştırıcı ve aşırı yağ ve deriyi kaldırarak yoluyla çıkıntılı karın düzleştirmek için dizayn edilmiştir.

Genel olarak, karın germe, mide ve karın bölgesinde bir aşırı yağ çıkarılması ve çatlak cilt.

Yapılan karın germe aldıktan sonra, hastalar 2-3 gün boyunca, genellikle, en az 24 saat hastanede kalmak. Sağlık senin devlet stabilize kadar, bizim sağlık personeli şifa iyi gidiyor emin olmak için, ameliyattan sonra her gün kontrol edecektir.

Etkilenen bölgelerde çekerek deri ve değişmiş şefkat hissi, bu prosedürün yaygın yan etkileri vardır ve bunlar bir kaç hafta içinde kaybolur.

Yüz Cerrahisi:

Bu işlem için herhangi bir belirli bir yaş sınırı yoktur. Ameliyat genel anestezi altında yapılır. Bu nedenle, hasta işlem sırasında ağrı hisseder. İyileşme süreci yaklaşık iki hafta sürer.

Yüz ve boyun germe yaşlanma ile ilgili problemleri çözer. Bir yüz gerdirme daha genç yüzünü vermek ve görünüm dinlenmiş için boynunuzun aşırı cilt ve alt çene hattı (gıdı) kaldırır kozmetik bir işlemdir. Deneyimli cerrah gerçekleştirir senin özgüvenini artırmak ve size hissediyorum gibi genç görünmek yardımcı bir genç bir görünüm geri asansör ve boyun germe prosedürleri karşı karşıya.

Sağlık senin devlet stabilize kadar, bizim sağlık personeli şifa iyi gidiyor sağlamak için ameliyattan sonra her gün kontrol edecektir. 7 ve operasyon sonrası 14 gün arasında dikişler silinecektir ve işe dönmek mümkün olacaktır.

Blefaroplasti (Göz Kapağı Cerrahisi):

Bir göz kapağı düzeltme, asılı olarak, göz kapaklarının gereksiz deri çıkarılır. Ilerleyen yaşla birlikte göz kapaklarının deri gevşer ve gözyaşı kanalları (nazolakrimal kanalları) oluşur. Bu da, bir yorgun görünümlü yüze yol açar. Blefaroplasti göz ve göz çevresi ekstra kıvrımların altında sarkık göz kapaklarını, poşetler düzeltebilirsiniz.

Blefaroplasti, gevşek cilt olarak göz kapaklarının yağ dokusu ve rahat kas fazlası cildi sıkılaştırmak ve pürüzsüz ve daha genç bir görünüm terk kaldırılır. Üst ve alt kapaklar birlikte veya ayrı ayrı olarak ta kullanılabilir.

5 ve operasyon sonrası 7 gün arasında dikişler alınır. Bu ameliyattan sonra 10 ila 14 gün içinde işe geri dönmek mümkündür.

Lift Kaş:

Alın ve kaşları deformasyon yerçekimi sonucu etkilerini yaşlanma ile birlikte. Kaşlar derin yer gibi görünüyor ve kapak deri kıvrımları. Bu nedenle, hasta daha yorgun ve uykulu görünüyor. Bu etkiler kırışıklıkların ortadan kaldırılması ile ortadan kalkar ve kaş cilt germe edilebilir.

Kulak Düzeltme:

Kulak ameliyatı (autoplasty) konumlandırır ve bir daha hoş bir görünüm vermek için kulak yeniden şekillendirir. Genellikle belirgin kulaklar iyileştirmek için yapılır. Autoplasty genellikle tutarlı bir görünüm için, her iki kulak üzerine gerçekleştirilir.

Post-operatif bakım, bireysel durum hasta ve cerrah ile istişare bağlıdır. Bu prosedür çocuklarda ve erişkinlerde lokal anestezik genel anestezi altında yapılır. Kesi kulak arkasında yapılır, hiçbir yara izi görebilir. Bandaj 5-7 gün içinde uzaklaştırılır. Hastalar 4-6 hafta kulak cerrahisi sonrası spor ve fiziksel aktivitelere dönebilirsiniz.

Burun yeniden şekillendirme (Rinoplasti):

Rinoplasti amacı estetik burun; Yüz şekli ayarlanır. Herhangi bir şikayet varsa fonksiyonel sorunlar ortadan kalkar. Bu her zaman burun azalır söz konusu değildir. Bazı hastalar bir çok küçük ya da kısa burun muzdarip. Bu durumda, burun kıkırdak ve kemik uzatılmış ya da büyütülür.

Ameliyat ayrıca nefes burun fonksiyonu ile ilgili sorunlar artırabilir. Bu prosedür ölçüde hastanın kendine güvenini artırabilir.

Burun ameliyatı operasyonu burun büyüklüğü, şekli ve uzunluğu değiştirebilir. Izleri genellikle iç ve dolayısıyla görünmez.

Hasta hiçbir şikayetleri vardır sadece, hastane gecede kalır ve genellikle ertesi gün taburcu edilir. Sağlık senin devlet stabilize kadar, bizim sağlık personeli şifa iyi gidiyor sağlamak için ameliyattan sonra her gün kontrol edecektir.

Genç kadınlar için yaş sınırı, genç erkekler için, 17-18 16-17 ve. Bir burun düzeltme, bir lokal veya genel anestezi altında yapılabilir. Operasyon yaklaşık iki saat sürer.

Jinekomasti (erkek meme küçültme):

Jinekomasti erkeklerde meme bezlerinin büyümesidir. Bu sorun veya herhangi bir sebep olmadan ortaya çıkabilir. Örneğin, bu gibi siroz karaciğer ya da diğer arıza gibi bir hastalık, cimetidine gibi ilaçların bu yol, hem de olabilir.

Sporcular için, jinekomasti de erkek hormonları artış uyarıcı kullanan sonucu olabilir. Uzun bir süre için, bu uyarıcı aldıktan sonra, vücut kadın hormonlar ve jinekomasti, bu daha da potansiyel olarak algılayan vücut sonuçlanır hormon benzeri maddelerin sekresyonunu bırakın. Buna ek olarak, jinekomasti testis uzaklaştırılmasına yol açar Klinefelt sendromu tarafından tetiklenebilir.Tedavi edilmeyen jinekomasti testis tümörleri ya da artan östrojen seviyesi nedeniyle böbreküstü bezlerinin tümörleri neden olabilir.

Hastanın verdiği röportajda sonra, ameliyat en iyi ve en çok tercih edilen şekli seçilir. Yağ dokusu göğüs dokusunun büyümesi sebebi ise, çok iyi sonuç liposuction ile elde edilir. Ekstra canavar doku jinekomasti, liposuction ve cerrahi neden ise yapılır.

Estetik Vajinal Cerrahi:

Vajinal Cerrahi, doğumdan sonrası vajinal şekil geri labia boyutunu azaltmak veya vajina gençleştirmek için yapılır.

Labioplasti genişlemiş labia için dudak küçültme / güzelleştirme olduğunu. Kadın labia için normallik çok geniş bir yelpazede bulunmaktadır. Kadınlar, tıbbi ve estetik nedenlerle labia olası boyut değişikliği için danışmanlık arıyorlar.

Labiaplasti / dudak azaltılması için Sağlık nedenleri dar pantolon, spor, bisiklet ya da diğer fiziksel aktiviteler ile rahatsızlık veya tahriş sayılabilir. Birçok durumda, kadınların büyük labia ile doğarlar; Diğerleri doğum ya da yaşla birlikte durum gelişebilir.

Estetik (güzelleştirme) nedenleri öz-bilinç ve benlik saygısı sorunları ve / şekillendirme kendini daha iyi hissetmek için labia reform için bir istek bulunmaktadır.

Dudak boyutunu azaltmak için cerrahi işlem genişlemiş labia ve titizlikle küçük dudaklar-şekillendirme yeniden orta kısmı bir kama kaldırmayı içerir.

Lazer labiaplasti ameliyat yaptıktan sonra birkaç gün içinde işe dönmeden birçok kadın ile hızlı bir işlemdir. Genellikle kurtarmak ve kendi evinizde rahatlıkla böylece birkaç saat içinde eve dönmek anlamına gelir genel anestezi kullanılarak tamamlandı. 6 ila 12 hafta içinde, cinsel aktivite devam ve nihayet sağlıklı, eğlenceli ve keyifli bir cinsel yaşam rüyasını yaşamak için edebiliyoruz.

Bir vajinoplasti vajinaya sıkılaştırır cerrahi bir işlemdir. Bu aşırı vajinal astar kaldırılması ve çevredeki yumuşak dokuları ve kasları sıkarak yapılır. Bir bebeğin doğumu vajina sırasında, çevre dokular ve kaslar gerilmiş olur. Doğumdan sonra vajina daha "normal" boyutuna geri dönebilir, ancak genellikle gebelik öncesi çapına geri dönmek için başarısız olur. Genellikle, daha vajinal doğum, kötü durum alır. Birçok kadın ilişki sırasında azalmış duyu ve cinsel doyum şikayet edecektir. Genel olarak, bu sürtünme eksikliğinden kaynaklanmaktadır. O bir şey söylemek rağmen genellikle ortak bir değişiklik dikkatinizi çekebilir. Kegel egzersizleri sık sık tavsiye ama nadiren vajinal sıkılığı geri başarılı olan.

Bir plastik cerrahi prosedürü yaralı ya da gevşek açma, onarım çıkarın ve perine yükseltmek ve yakın birlikte perineoplasti denir gergin levator kasları getirmek. Perineoplasti himen yeniden inşası için ya da açık, rahatsız vajina tek başına uygulanabilir. Perineoplasti sık vajinoplastinin ile birleştirilir.

Herhangi bir soru, öneri ve şikayetinizi bize bildirebilirsiniz.