Nöroşirürji

Nöroşirürji

 

Nörovasküler (Kan Damarları) Cerrahi

Nörovasküler cerrahi subaraknoid kanama, anevrizma, beyin arteriovenöz malformasyon ve omurilik ve çeşitli inme vakalarının cerrahi içerir. Ayrıca, "by-pass" Beyin embolisi bazı durumlarda uygulanabilir işlemleri de başarıyla Nöroşirürji gerçekleştirilmektedir.

Epileptik Cerrahisi

İhtisas nöroloji ve nöroşirürji ekibi başarıyla epilepsi operasyonu yürütmektedir. Bunlar, epilepsi izleme ve nörolojik kullanımı.

Omurga Cerrahisi (Spinal ve Omurilik Cerrahisi)

Yaşlanmaya bağlı disk hernisi işlemleri, omurilik kanal daralma ve kireçlenme, omurga ve omurilik, konjenital omurga ve omurilik bozuklukları, dejeneratif skolyoz tedavisi tümörleri tüm mikrocerrahi yöntemleri kullanılarak yapılmaktadır. Kaza veya osteoporoza bağlı omurga kırıklarında bile omurga tümörleri kyphoplastic ve vertebroplastic yöntemler kullanılarak lokal anestezi altında başarıyla tedavi edilir.

Pediatrik Nöroşirürji

Beyin ve bu tür tümörler, hidrosefali, spinal kesesi (meningomiyelosel, gergin omurilik) olarak yenidoğan ve pediatrik yaş grubunda omurilik husul Hastalıkları mikrocerrahi yöntemleri ile başarılı bir şekilde tedavi edilmektedir.

Stereotaktik ve Fonksiyonel Nöroşirürji

Mikroelektronlar ile beyin stimülasyonu stereotaktik yöntemler kullanılarak yapılabilir. Trigeminal nevralji ve kanser ağrıları durumunda cerrahi tedavi uygulanır.

Periferik Sinir Cerrahisi

Mikrocerrahi yöntemler de böyle Karpal Tünel Sendromu gibi tüm sinir gösterim tedavisi yanı sıra sinir ve pleksus kesiler ve yaralanmalar için kullanılır ..

Nöro-spinal travma

Kafatası ve omurga travması tüm dünyada gerçek bir sorun olduğunu. Teknolojinin katkısıyla güncel tedavi her iki durumda da uygulanır.

Herhangi bir soru, öneri ve şikayetinizi bize bildirebilirsiniz.