SAĞLIK TURİZMİ

SAĞLIK TURİZMİ

Türkiye Türkiye Sağlık Turizmi Türkiye

Anon ekibi, sağlık problemleri için Türkiye’yi bizimle tercih etmiş olan kişilere güvenilir, hızlı ve uygun maliyetlerde en kaliteli çözüm önerileri sunmaktadır.

Bununla birlikte Firmamızı tercih eden misafirlere havaalanı transfer hizmeti, otel rezervasyonları, tarihi ve kültürel gezileri, tedavi öncesi ve sonrası tüm ihtiyaçları tarafımızdan titizlikle organize edilmektedir.
Anon ekibi, siz Türkiye’ye gelmeden önce ve ülkenize dönene kadar, sağlık ile ilgili tüm istek ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde kılavuzluk eder.

Anlaşmalı olduğumuz Türkiye’nin en modern ve teknolojik alt yapıya sahip özel hastaneler ile size en iyi tedavi hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.

Anon ekibi kişisel ve özel bilgilerinizi temel prensip olarak saklı tutarak, sizin ve ailenizin sağlık seyehati sırasında tüm ihtiyaçlarnza hızlı ve özenli bir şekilde yanıt verir.

Sizi ve ailenizi ülkenize her yönden mutlu yolculamak ve sizi Türkiye’de evinizdeymiş gibi hissettirmek için biz hazırız…

- Kişisel ve Özel bilgilere SAYGI gösterir ve bilgileri korur.

- Çalıştığı hastanelerin resmi ulusal ve uluslararası KALİTE belgelerine dikkat eder

- Konaklattığı otellerde KONFOR , LOKASYON, GÜVEN ve HİJYEN arar.

- Ekibmiz GÜLERYÜZLÜ, HOŞGÖRÜLÜ ve PROFESYONEL dir.

-Misafirlere en UYGUN ve HIZLI çözüm önerileri sunmak için çalışır.Herhangi bir soru, öneri ve şikayetinizi bize bildirebilirsiniz.